I can't Hear your voice. 1

14. června 2013 v 21:35 | Yuro-Tsumiko |  Fairy Tail povídky

povídka na pár Gray x Natsu --- Doufám že se zalíbí T.TNovej den ve škole... Otrava, opět jen sedět mezi těma chudákama, který se snaží jen prolézt školou a pak žít nudný život. Je to všude stejný, nezáleží na tom jak dlouho se naše rodina bude stěhovat, všude to bude stejný. Notak Grayi.. vydrž to, je poslední rok školy. A zachvíli se stejně zas přestěhuješ. Byli jsme už snad všude, ale ze všech to tu zatím vypadá nejlíp. I tak už chci pryč. Kouknu se na hodiny.. konečně, zachvíli zvoní. Super, doma se zas jen natáhnu a budu číst knihy, ve kterých se uápím vždy. Proč na mě všichni koukat tak opovržlivě? Sere mě to. Pche.. Otrava.


Zvoní, super. Naskládat věci do tašky- počkat naskládat? Pche.. Hodil jsem si je tam, vzal tašku, šel ke dveřím a oevřel je, vykročil, udělal první krok a bum! Nějakej idiot do mě narazil! "Hey!" Okřikl jsem ho a zbíral jsem se ze země. Ani se neotočil a utíkal dál. Sotva jsem se zvedl napálil do mě další idiot a já se znova sesunul k zemi. "Sakra už ale!!" zaječel jsem na toho blba. "Sorry, musím běžet!" nijak si mě nevšímal růžovlasej kluk co do mě napálil a běžel dát. Růžový vlasy? Vážně? To je jak z knížky.. Oddechl jsem si a vydal domů.


Nějak jsem si uvědomil, že poslední kniha co jsem zde měl, jsem už dočetl. Kruci. Kouknu na hodiny a tam, že za 20 minut zavírají v knihovně....Snad mě tam ještě pustí, naházel jsem si knihy z knihovny do tašky a utíkal do knihovny. Fuuu stihl jsem to, ikdyž měla kecy, že už chtěla zavřít, nevadí. Nechala mě si ještě vybrat 5 knížek. Vydal jsem se zpátky domů, ale moc se mi nechtělo, takže mé nohy místo domů zabloudily do parku. Sedl jsem si na lavičku, ale ještě před tím si koupil kafe v plechovce v pouličním automatu. Natáhl se na lavičce a unaveně vzdechl. Chjo... dnešní den... mysl mi zabloudila k těma dvěm idiotům co mě porazili, to si s nima vyřídím... Nemám moc ve zvyku se prát, je to otrava, ale když mě něco/ někdo nasere, nedám se. Protáhl ksicht. Hmm... vzal jsem si nějaké knížky a ani nevím jaké... Když jednu odčipovala, podívala se na mě docela zkoumavě, bylo snad na půjčení těch kniž něco špatného? Vytáhl jsem si je z tašky a začal je prohlížet. Hmm.. Jakýsi román, Eh? Co je tohle? Vzal jsem jednu knihu, která nesla divný název, otevřel ji a přečetl si obsah. WHAT?! Vyrazil se mi dech! Já! Já si půjčil --- Gay román! čuměl jsem na knihu s takovým výrazem, který jsem ani nevěděl že umím, sakra! Zítra jí to musím jít vrátit. Dal jsem si knihy zase do tašky, už se docela stmívalo, dopil jsem si kafe a vyrazil domu. Vytahoval jsem klíčky a najednou slyším jakýsi řev, otočím se a z domu naproti vyběhne ten růžovlasý kluk. "Už tě nikdy nechci vidět!!!!" Bylo slyšet nějaké holky jak na něj ječí a on utíká pryč. Pokrčil jsem rameny a vešel do svého domu, odkopl si boty a zase se pustil do knih, které jsem si vypučil.


wah! Zvedl jsem se při pípání budíku a bylo slyšet prásknutí knihy o zem, sakra usnul jsem při čtení a co je horší jdu pozdě! "Mami! Proč jsi mě nevzbudila!?!" zakřičel jsem a okamžitě si začal navlíkat uniformu. "mami?" neslyšel jsem mámu odpovídat tak jsem seběhl do kuchyně, myslel jsem že měla zase jeden ze svých záchvatů. Ne, na lince ležel svačinový box a lísteček kde stálo: "Grayi, Tady máš jídlo, neboj se, musela jsem dřív do práce, volali mi, že potřebují mou pomoc s jedním pacientem, Ať ti chutná, Mamka" uf... Jen jela do práce, pracuje jako sestřička v nemocnici. Ikdyž ty její záchvaty, spíš ona by měla být opečovávána, ne aby ona o někoho pečovala. Starostlivě jsem se pousmál, čapl jsem oběd a vyběhl s taškou z baráku. Bežel jsem půlku cesty, a pak už byl skoro u školy, do hodiny jsem přišel o 3 minuty pozdě, nic ta hrozného se nestalo. Učitel už je u mě zvyklý. Zazvonilo na přestávku. "Slyšela jsem, že Lucy se rozešla s Natsuem, je to pravda?" ... "No, je to pravda, ten lososák jí ublížil!" šuškali si holky za mnou, otrava. Hmm.. Trochu jsem se nad tím zamyslel, mohl by to být ten ze včera?... Asi. Uchechtl jsem se sám pro sebe a rozbalil si oběd. "Aaaah Gray-sama co jíte? Mohu ochutnat a nechcete radši můj oběd? do vám ho připravoval?!" Juvia. Už je zase tady. Achjou. Povzdechl jsem si a aniž bych jí něco řekl se pustil do svého jídla. Nějak mě to ve třídě nebavilo, kvůli Juvii, tak jsem si svůj oběd zbalil a šel na střechu. Aach, jsem tu sám, natáhl jsem se a koukal na ty líné mraky, no i tak ujdou víc jak já. Uchechtl se. Zavřel oči a pár vteřin potom jsem uslyšel vrznutí dveří na střechu, byl jsem líný se kouknout kdo to byl, tak jsem jen ležel. Ale po chvíli ticha mi to nedalo a kouknul jem se. U mě seděl ten růžovec. "Eh?!" vystřelil jsem do sedu a čuměl na něj. Otevřel pusu jakoby chtěl něco říct a pak se zarazil. Jen pozvedl hlavu a pak ji zase sklopil. "Co je? Nějakej problém?" odfoukl jsem si. "Em..jo!" vypadlo z něj a zahořkle se na mě koukl. "bože...jakej?" zase jsem si lehl. "Ležíš na místě kde vždy sedím. To je ten problém" říkal stále zahořkle a čuměl na mě pohledem "tak už vypadni" okřikl mě.
Vím, je trochu kratší, ale tak, částečně to píšu pro Hin, která má ten pár ráda (já taky..:3333 Vlastně, tohle byl můj první nejoblíbenější pár z Fairy TailuxD)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hina :3 Hina :3 | Web | 15. června 2013 v 14:13 | Reagovat

Kyaah >w< Domo arigato :333

2 yoruno yoruno | 15. června 2013 v 19:42 | Reagovat

[1]: Hai ^3^

3 Saskie Saskie | E-mail | Web | 9. července 2013 v 18:40 | Reagovat

xDD těším se na další díl xD vypadá to zajimavě xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama