Červen 2013

Sny - zrádné věci ve vaší psychice

28. června 2013 v 16:10 | Yuro-Tsumiko

meeeh..přečtěte si menší nesmyslný článek o snu/snech které se nám zdají xDDDD...


Řekněme že se vám zdál sen. Ano to každému, ale.. Co je příčinou toho, že jednou se nám sen zdá každý den někdy třeba měsíc ne, někdy se sny opakují a někdy na sebe navazují? Nebo naše chování ve snu. Dejme tomu, že vás někdo honí a chce vás zabít. (Toto už se mi stalo a to několikrát). V tom snu jsem začla utíkat (Jen tak mimo...sny se mi zdají málo a jsou docela živé, tak jsem se bála.). Jak jsem napsala, začla jsem utíkat, podvědomě jsem chtěla ještě zrychlit a najednou ucítila jak mi nohy ztěžkli. Jakože, moje vlastní nohy i ty v mysli. (Ano vím, je to jakobych si to vymyslela, ale opravdu..) A najednou místo zrychlování jsem začala zpomalovat řekla jsem si "Sakra! Sakra aspoň jednou! To vydržíš! zvládneš to! uteč!" najednou se moje mysl sebrala a jako by mě poslechla, ohlídla jsem se do zadu a ta nesmyslná vě co mě pozorovala tam najednou nebyla. V tu chvíli jsem se vzbudila. Bylo to divné. Moje mysli si vytváří vlastní obličeje, vlastní města (asi budu cvok.__.) Vždykdyž se mi něco zdá, je tam nový člověk. Vždy. A jen párkrát se mi stává, že se v mých snech objevují mí přátelé. .. Měli jste někdy divnou příhodu se svým snem? .__.

Ten pocit....

27. června 2013 v 15:40 | Yuro-Tsumiko

TEN IDIOTSKEJ POCIT KDYŽ CHCETE VYFOTIT VAŠI OČKU A TA FOTKA DOPADNE TAKHLE!! QWQ XDDDDD (radši nekoukejte nebo umřete, ale něco jsem sem dát musel xD)


1.obraz QwQ

16. června 2013 v 20:55 | Yuro-Tsumiko

Pro mou máti jsem nakreslila obraz který chtěla, má ho mít 5 hodin strávenýc vybarvováním a i tak je to děs QwQ
I can't Hear your voice. 1

14. června 2013 v 21:35 | Yuro-Tsumiko |  Fairy Tail povídky

povídka na pár Gray x Natsu --- Doufám že se zalíbí T.T


Nenechávej mě sám. díl 2.

11. června 2013 v 21:36 | Yuro-Tsumiko |  Fairy Tail povídky

Ano...druhý díl mé dlouho nedlouhé povídky xD...A taky konečný díl:3... No doufám, že se bude líbit, kdo nečetl první díl tak tady: -1.díl xD Hope you enjoy:)


Insanity in head

6. června 2013 v 14:14 | Yuro-Tsumiko

Kraťoučká povídka xD ... No nevím co má znamenat každopádně, doufám, že ten konec pochopíte.

Ty hlasy v mé hlavě. Bílí pokoj. Není kam utéct. Okno, žádné. Dveře, jedny. Průhled jimi, malý. Co vidím, další bílo. Mohu někdy vykročit? Šáhl jsem někdy na kliku? Ne počkat, já nemohl, ona tam není. Co mám na sobě? Ani kus života na tom není. Bílá, je všude. Nemám jak zkrátit můj život. Nemám jak. Přijde si pro mě někdo? Nebo tu budu dokonce? Dokonce mého šíleného světa? Ne. Vzepřu se tomu. Ale jak? Půjde to? Milion otázek. Odpověď žádná. Co je to "osud"? Věřím na něj vůbec? Je mým osudem tu být? A nebo ne? Mám utéct? Kam? Jak? Pomůže mi někdo? Je to v osudu? Možná, že ano. Udělám pár kroků, k tomu okýnku. Ale, co když tam zas bude bílo? Byl jsem tu vždycky, nebo jsem žil? Počkat, copak já nežiju? Ne, jen přežívám, do té doby než umřu. Jsem duše v těle. Ta duše trpí. Udělám dalších pár kroků. Skoro u okýnka. Půjde otevřít? Mohlo by. Jestli tu nikdo není, tak půjde. Počkat, co to teď slyším? Namáčkl jsem se na dveře. Otevřel okýnko a podíval se ven. Co to je? Dveře. Další dveře. Kde se vzali? Byli tu? Jsou jiné. Ne jako ty moje. Mají život. Jsou rudé. Ne tak bílé a neposkvrněné jako ty mé. Kdo to je? Ten člověk co z nich vyšel. Má rudý plášť. Jeho oči. Zůstali viset na těch mích. Co to dělá. Ať se neřibližuje. Ne. Mám zněj strach. Prosím! Ne! Ať neotvírá ty dveře. Ne. Tahá mě za ruku. Vytáhl mě ven. Co?! Bílé stěny. Vše se rozpadlo.

"Ztratili jsme ho" ... V temném pokoji, s krásným výhledem na úžasnou noční oblohu, bylo slyšet jen pípání přístrojů. Protáhlé pípnuní. "ne!" zoufalé křiky, které už se mrtvému nedostali.